Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till KFR:s styrelse. Detta är styrelsens tjänsteadresser och om du har frågor till KFR kan det vara bra att tydliggöra att det är i den rollen du önskar kontakt.

Styrelsen 2021-2022

Ordförande

Helena Modig, Östersund helena.modig@ostersund.se

Vice ordförande              

Johan Sjöstrand, Eslöv johan.sjostrand@eslov.se

Protokollsekreterare

Susanne Lundkvist, Falkenberg  susanne.lundkvist@falkenberg.se

Kassör                         

Kent Eklöw, Jönköping kent@relationslonsulenterna.se

Sekreterare, medlemsfrågor

Ann-Helén Karhatsu, Norrköping ann-helen.karhatsu@norrkoping.se

Webbansvarig                      

Charlotta Haglöf Larsson, Västerås charlotta.haglof.larsson@vasteras.se

Ledamöter 

Marie Björs, Ystad marie.bjors@ystad.se

Suppleanter                    

Kristin Svartek, Lund kristina.svartek@lund.se

Cecilia Ekelin, Kungsbacka cecilia.ekelin@kungsbacka.se