Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till KFR:s styrelse. Detta är styrelsens tjänsteadresser och om du har frågor till KFR kan det vara bra att tydliggöra att det är i den rollen du önskar kontakt.

Styrelsen 2020-2021

Ordförande        

Elisabeth Staberg, Jönköping              elisabeth@relationskonsulterna.se

Vice ordförande              

Ulrika Petrovic, Lund                           ulrika.petrovic@lund.se

Protokollsekreterare

Susanne Lundkvist, Falkenberg        susanne.lundkvist@falkenberg@se

Kassör                         

Marie Björs, Ystad                                 marie.bjors@ystad.se

Sekreterare, medlemsfrågor

Sara Fredriksson, Skövde                    sara.fredriksson@skovde.se

Webbansvarig                      

Helena Bucht, Luleå                               helena.bucht@soc.lulea.se

Ledamöter                                                                                                              Lena Joelsson, Uddevalla                       lena.joelsson@uddevalla.se

Suppleanter                    

Ann-Helén Karhatsu, Norrköping        ann-helen.karhatsu@norrkoping.se Helena Modig, Östersund                       helena.modig@ostersund.se