Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till KFR:s styrelse. Detta är styrelsens tjänsteadresser och om du har frågor till KFR kan det vara bra att tydliggöra att det är i den rollen du önskar kontakt.

Styrelsen 2019-20

Ordförande        

Elisabeth Staberg, Jönköping              elisabeth@relationskonsulterna.se

Vice ordförande, Protokollsekreterare             

Lena Söderberg, Falkenberg                lena.soderberg@falkenberg.se

Kassör                         

Marie Björs, Västervik                           marie.bjors@malmo.se

Sekreterare, medlemsfrågor

Annika Grufman-Kalén, Huddinge     annika.kalen@rfsu.se

Webbansvarig                      

Helena Bucht, Luleå                               helena.bucht@soc.lulea.se

Ledamöter                        

Birgitta Manne, Uddevalla                    birgitta.manne@uddevalla.se
Lena Joelsson, Uddevalla                       lena.joelsson@uddevalla.se

Suppleanter                    

Sara Fredriksson, Skövde                      sara.fredriksson@skovde.se                                                  Ann-Helén Karhatsu, Norrköping        ann-helen.karhatsu@norrkoping.se